Вантажна шина Kumho KRD50 295/60 R22.5 150K
Виберіть розмір вантажної шини
Kumho KRD50 295/60 R22.5 150K 295/60 R22.5 " 150 K 315/60 R22.5 " 152 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho KRD50 295/60 R22.5 150K
Усі ціни 6 →Kumho KRD50 (ведущая) (295/60R22.5 150K) | 16 443 грн. |
Грузовые шины Kumho KRD50 (ведущая) 295/60 R22.5 150/147K 16PR 1002460908 | 16 755 грн. |
Kumho KRD50 (ведуча) 295/60 R22.5 150/147K | 15 901 грн. |
Kumho KRD50 ведуча ведуча (295/60R22,5 150/147K) 406075 | 16 280 грн. |
Вантажні шини Kumho KRD50 (провідна) 295/60 R22.5 150/147K 16PR | 17 760 грн. |
Шина Kumho KRD50 (провідна) 295/60 R22.5 150/147K PR16 | 18 172 грн. |
Модификації Kumho KRD50 295/60 R22.5 150K
Ціни на Kumho KRD50 295/60 R22.5 150K |
---|---|---|---|---|
Kumho KRD50 295/60 R22.5 150K | від 15 901 грн. | 6 пропозицій | ||
Kumho KRD50 315/60 R22.5 152L | від 22 680 грн. | 2 пропозиції |