Вантажна шина Hankook Smart Flex DH31 315/80 R22.5 156L
Відео 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Hankook Smart Flex DH31 315/80 R22.5 156L 315/70 R22.5 " 154 L 315/80 R22.5 " 156 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Smart Flex DH31 315/80 R22.5 156L
Усі ціни 18 →Hankook DH31 (ведуча вісь) 315/80 R22.5 156/150L | 19 733 грн. |
Hankook DH31 (ведущая) (315/80R22.5 156L) | 17 503 грн. |
Hankook DH31 Smart Flex (приводная) 315/80 R22.5 156/150L 18PR "3PMSF" | 17 265 грн. |
Hankook DH31 Smart Flex (Ведущая) (315/80R22.5 156/150L) | 18 360 грн. |
Hankook DH31 315/80 R22.5 156/150L | 18 500 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Hankook Smart Flex DH31 315/80 R22.5 156L
Ціни на Hankook Smart Flex DH31 315/80 R22.5 156L |
---|---|---|---|---|
Hankook Smart Flex DH31 315/70 R22.5 154L | від 16 900 грн. | 11 пропозицій | ||
Hankook Smart Flex DH31 315/80 R22.5 156L | від 16 900 грн. | 18 пропозицій |