Зимова шина Kumho WinterCraft SUV Ice WS51 225/60 R17 103T
Відео 1Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Kumho WinterCraft SUV Ice WS51 225/60 R17 103T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kumho 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kumho.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kumho WinterCraft SUV Ice WS51 225/60 R17 103T
Усі ціни 6 →Kumho WinterCraft SUV Ice WS51 225/60 R17 103T XL | 3 240 грн. |
Kumho WinterCraft SUV Ice WS51 225/60 R17 103T | 3 638 грн. |
Шины Kumho WinterCraft Ice WS-51 225/60 R17 103T XL | 3 350 грн. |
Kumho WS51 (225/60R17 103T) | 3 150 грн. |
Kumho Wintercraft SUV Ice WS51 225/60 R17 103T XL TC345211 | 7 681 грн. |
Kumho WinterCraft Suv Ice WS51 225/60 R17 103T XL | 8 213 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →