Зимова шина Lassa Competus Winter 2 225/65 R17 106H
Відео 6Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Lassa Competus Winter 2 225/65 R17 106H 225/65 R17 106 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lassa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lassa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lassa Competus Winter 2 225/65 R17 106H
Усі ціни 15 →Lassa Competus Winter 2 225/65 R17 106H XL | 4 120 грн. |
Lassa Competus Winter 2 225/65 R17 106H XL | 4 042 грн. |
Lassa Competus Winter 2 (225/65R17 106H) | 3 627 грн. |
Lassa Competus Winter 2 225/65 R17 106H XL 72220 | 4 167 грн. |
Шины Lassa Competus Winter 2 225/65 R17 XL | 4 200 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Lassa Competus Winter 2 225/65 R17 106H
Ціни на Lassa Competus Winter 2 225/65 R17 106H |
---|---|---|---|---|
Lassa Competus Winter 2 225/65 R17 106H | від 3 627 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →