Литий диск Zorat 7727 7x17/5x100 ET48 DIA56,1
від 4 936 до 6 043 грн. Порівняти ціни 22 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):56.1 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації Zorat 7727 2
Характеристики
Zorat 7727 7x17/5x100 ET48 DIA56,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 7727 7x17/5x100 ET48 DIA56,1
Сортувати
Литые диски ZW Subaru (7727) R17 W7 PCD5x100 ET48 DIA56.1 (BP) 1001065477 | 5 190 грн. |
Zorat Wheels (ZW) 7727 R17 W7 PCD5x100 ET48 DIA56.1 BP | 5 333 грн. |
ZW 7727 7,0x17/5x100 D56,1 ET48 BP | 5 182 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-7727 (R17 W7.0 PCD5x100 ET48 DIA56.1) BP | 5 813 грн. |
ZW 7727 (R17 W7.0 PCD5x100 ET48 DIA56.1) BP | 5 303 грн. |
ще пропозиції 17 → |
Закрити
Схожі