Крісло-гамак La Siesta Carolina Lounger
Фото 5 |
La Siesta Carolina Lounger |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог La Siesta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі La Siesta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити La Siesta Carolina Lounger
Усі ціни 6 →Подвесные кресла -гамаки La Siesta Carolina spring CAC16-4 | 6 931 грн. |
Гамак La Siesta Carolina Spring (CAC16-4) | 6 931 грн. |
Подвесное кресло-гамак La Siesta Carolina CAC16-4 spring | 6 931 грн. |
Стілець-гамак La Siesta Carolina Spring (CAC16-4) | 6 931 грн. |
Підвісне крісло-гамак La Siesta Carolina CAC16-4 spring | 7 624 грн. |
Крісло-гамак La Siesta Carolina CAC16 Spring (1026-CAC16-4) | 6 931 грн. |
Додаткові функції і можливості гамака La Siesta Carolina Lounger:
- Необхідна мінімальна висота: 230 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →