Крісло-гамак La Siesta Orquidea Lounger
Відео 1Фото 11 |
La Siesta Orquidea Lounger |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог La Siesta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі La Siesta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити La Siesta Orquidea Lounger
Усі ціни 13 →Подвесные стулья-гамаки La Siesta Orquidea jungle ORC14-4 | 5 097 грн. |
Гамак La Siesta Orquidea jungle (ORC14-4) | 5 097 грн. |
Подвесной стул-гамак La Siesta Orquidea ORC14-2 volcano | 5 097 грн. |
Стілець-гамак La Siesta Orquidea volcano (ORC14-2) | 5 097 грн. |
Подвесные стулья-гамаки La Siesta Orquidea volcamo ORC14-2 | 5 097 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості гамака La Siesta Orquidea Lounger:
- Необхідна мінімальна висота: 200 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →