Кухонний ніж Lacor 62684
Lacor 62684 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lacor 62684
Ніж для устриць Lacor 60 мм 62684 | 699 грн. |
Ніж для устриць 20 см Lacor Іспанія 62684FD | 719 грн. |
Ніж для устриць нержавіюча сталь L 200 мм Lacor FD-62684 | 708 грн. |
Ніж для устриць Lacor з лезом з нержавіючої сталі 20см (62684) | 714 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →