Вантажна шина Lassa Maxiways 110D 245/70 R17.5 136M
Виберіть розмір вантажної шини
Lassa Maxiways 110D 245/70 R17.5 136M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lassa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lassa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lassa Maxiways 110D 245/70 R17.5 136M
Усі ціни 16 →Lassa Maxiways 110D (ведуча вісь) 245/70 R17.5 136/134M | 9 805 грн. |
Lassa Maxiways 110D (ведущая) 245/70 R17.5 136/134M | 8 990 грн. |
Lassa Maxiways 110D (ведущая) (245/70R17.5 136M) | 10 106 грн. |
Lassa Maxiways 110D (приводная) 245/70 R17.5 136/134M 16PR | 8 900 грн. |
Lassa Maxiways 110D (Ведущая) (245/70R17.5 136/134M) | 8 653 грн. |
ще 11 пропозицій