Вантажна шина Lassa Maxiways 100S 235/75 R17.5 132M
Lassa Maxiways 100S 235/75 R17.5 132M |
|
Турецька гума для встановлення на рульову вісь великовагових вантажівок. Модель відноситься до розряду всесезонних шин з прицілом на цілорічну експлуатацію без необхідності сезонного перевзуття транспортного засобу. Протектор покришки складається з п'яти бігових доріжок, в центральному сегменті його знаходиться ребро жорсткості, складене з щільно приставлених один до одного дрібних блоків.
По обидві руки від медіального «хребта» пущені суцільні нерозривні ребра з дрібними насічками. Центральна зона протектора шини виступає гарантом відмінної курсової стійкості та чуйних реакцій на команди кермового управління. Жорсткі закриті плечі Lassa Maxiways 100S 235/75 R17.5 132M відповідають за стабільне входження автотранспорту в повороти. Відведенням вологи та талого снігу тут зайняті чотири об'ємні аквадренажні канали. Плоский профіль покришки забезпечує збільшену пляму контакту, запобігаючи тим самим нерівномірному зносу протекторного малюнка. Гумова суміш моделі проявляє стійкість до низько- та високотемпературних впливів. Також похвали спрощується можливість відновлення протектора шини після декількох сезонів експлуатації.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lassa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lassa.
Купити Lassa Maxiways 100S 235/75 R17.5 132M
Усі ціни 19 →Lassa Maxiways 100S (рульова вісь) 235/75 R17.5 132/130M | 8 777 грн. |
Lassa Maxiways 100S (рулевая) 235/75 R17.5 132/130M | 8 038 грн. |
Lassa Maxiways 100S (рулевая) (235/75R17.5 132M) | 8 136 грн. |
Lassa Maxiways 100S (рулевая) 235/75 R17.5 132/130M 16PR | 7 978 грн. |
Lassa Maxiways 100S (Рулевая) (235/75R17.5 132/130M) | 7 737 грн. |
Модификації Lassa Maxiways 100S 235/75 R17.5 132M
Ціни на Lassa Maxiways 100S 235/75 R17.5 132M |
---|---|---|---|---|
Lassa Maxiways 100S 235/75 R17.5 100S | від 8 783 грн. | 1 пропозиція | ||
Lassa Maxiways 100S 235/75 R17.5 132M | від 7 737 грн. | 19 пропозицій | ||
Lassa Maxiways 100S 245/70 R17.5 136M | від 8 463 грн. | 16 пропозицій | ||
Lassa Maxiways 100S 245/75 R17.5 136M | від 9 589 грн. | 3 пропозиції |