Матрац Latona Prime Emerald Smart 180x200
від 2 861 до 3 076 грн. Порівняти ціни 7 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 100 кг Висота:4 см |
Модифікації Latona Prime Emerald Smart 17
Характеристики
Latona Prime Emerald Smart 180x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Latona Prime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Latona Prime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Latona Prime Emerald Smart 180x200
Сортувати
Топпер Highfoam Emerald Smart 180х200 | 2 861 грн. |
Топпер Highfoam Emerald Smart 180х200 см (EVR-5227) | 3 076 грн. |
Топпер-футон Emerald Smart 180x200 | 3 076 грн. |
Тонкий матрац-топер Highfoam Emerald Smart 180х200 см (4820000761741) | 3 076 грн. |
Топпер HighFoam Emerald Smart 180x200 | 3 075 грн. |
Топер Highfoam Emerald Smart 180х200 см (MTH-30318) | 3 076 грн. |
Топер Highfoam Emerald Smart 180х200 см (EVR-5003) | 3 076 грн. |
Закрити
Рекомендуємо