Матрац Latona Prime Emerald Smart 80x200
від 1 293 до 1 417 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 100 кг Висота:4 см |
Модифікації Latona Prime Emerald Smart 17
Характеристики
Latona Prime Emerald Smart 80x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Latona Prime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Latona Prime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Latona Prime Emerald Smart 80x200
Сортувати
Топпер Highfoam Emerald Smart 80х200 | 1 293 грн. |
Топпер Highfoam Emerald Smart 80х200 см (EVR-5213) | 1 417 грн. |
Топпер-футон Emerald Smart 80x200 | 1 417 грн. |
Тонкий матрац-топер Highfoam Emerald Smart 80х200 см (4820000761659) | 1 417 грн. |
Топер Highfoam Emerald Smart 80х200 см (MTH-30304) | 1 417 грн. |
Топер Highfoam Emerald Smart 80х200 см (EVR-4989) | 1 417 грн. |
Закрити
Рекомендуємо