Матрац Latona Prime Largo Slim 80x150
від 2 879 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 100 кг Висота:16 см |
Модифікації Latona Prime Largo Slim 21
Характеристики
Latona Prime Largo Slim 80x150 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Latona Prime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Latona Prime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Latona Prime Largo Slim 80x150
Сортувати
Матрац Highfoam Largo Slim 80х150 см (EVR-5133) | 2 879 грн. |
Матрац безпружинний Largo Slim 80x150 | 2 879 грн. |
Матрац Highfoam Largo Slim 80х150 см (MTH-30224) | 2 879 грн. |
Матрац Highfoam Largo Slim 80х150 см (EVR-4909) | 2 879 грн. |
Закрити
Рекомендуємо