Матрац Latona Prime Largo Super Slim 160x190
від 4 635 до 4 735 грн. Порівняти ціни 7 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 120 кг Висота:20 см |
Модифікації Latona Prime Largo Super Slim 21
Характеристики
Latona Prime Largo Super Slim 160x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Latona Prime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Latona Prime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Latona Prime Largo Super Slim 160x190
Сортувати
Матрас Highfoam Largo Super Slim 160х190 + наматрасник в подарок | 4 635 грн. |
Матрац Highfoam Largo Super Slim 160х190 см (EVR-5125) | 4 735 грн. |
Матрац безпружинний Largo Super Slim 160x190 | 4 735 грн. |
Ортопедичний матрац Highfoam Largo Super Slim 160х190 см (4820000912181) | 4 735 грн. |
Матрац HighFoam Largo Super Slim 160x190 | 4 734 грн. |
Матрац Highfoam Largo Super Slim 160х190 см (MTH-30216) | 4 735 грн. |
Матрац Highfoam Largo Super Slim 160х190 см (EVR-4901) | 4 735 грн. |
Закрити
Рекомендуємо