Матрац Latona Prime Largo Pocket 120x190
від 4 679 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 120 кг Висота:18 см |
Модифікації Latona Prime Largo Pocket 13
Характеристики
Latona Prime Largo Pocket 120x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Latona Prime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Latona Prime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Latona Prime Largo Pocket 120x190
Сортувати
Highfoam Матрац Largo Pocket HighFoam 120x190 | 4 679 грн. |
Матрац пружинний Largo Pocket 120x190 | 4 679 грн. |
Ортопедичний матрац HIGHFOAM Largo Pocket 120х190 см (4820001207217) | 4 679 грн. |
Матрац Highfoam Largo Pocket 120х190 см (MTH-30166) | 4 679 грн. |
Матрац Highfoam Largo Pocket 120х190 см (EVR-4851) | 4 679 грн. |
Закрити
Рекомендуємо