Матрац Latona Prime Noble Argentum Amaltea 80x190
від 5 732 до 6 163 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:безпружинний Жорсткість:вище за середню (4) Навантаження:до 120 кг Висота:21 см |
Модифікації Latona Prime Noble Argentum Amaltea 16
Характеристики
Latona Prime Noble Argentum Amaltea 80x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Latona Prime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Latona Prime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Latona Prime Noble Argentum Amaltea 80x190
Сортувати
Матрас Highfoam Noble Argentum Amaltea 80х190 + наматрасник в подарок | 5 732 грн. |
Матрац Highfoam Noble Argentum Amaltea 80х190 см (EVR-5161) | 6 163 грн. |
Матрац Noble Argentum Amaltea 80х190 | 6 163 грн. |
Матрац безпружинний Noble Argentum Amaltea 80x190 | 6 163 грн. |
Ортопедичний матрац Highfoam Noble Argentum Amaltea 80х190 см (48200006668 | 6 163 грн. |
Матрац HighFoam Noble Argentum Amaltea 80х190 | 6 163 грн. |
Закрити
Рекомендуємо