Матрац Latona Prime Noble Argentum Amaltea 80x200
від 5 842 до 6 282 грн. Порівняти ціни 8 →Тип:безпружинний Жорсткість:вище за середню (4) Навантаження:до 120 кг Висота:21 см |
Модифікації Latona Prime Noble Argentum Amaltea 16
Характеристики
Latona Prime Noble Argentum Amaltea 80x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Latona Prime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Latona Prime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Latona Prime Noble Argentum Amaltea 80x200
Сортувати
Матрас Highfoam Noble Argentum Amaltea 80х200 + наматрасник в подарок | 5 842 грн. |
Матрац Highfoam Noble Argentum Amaltea 80х200 см (EVR-5162) | 6 282 грн. |
Матрац Noble Argentum Amaltea 80х200 | 6 281 грн. |
Матрац безпружинний Noble Argentum Amaltea 80x200 | 6 282 грн. |
Ортопедичний матрац Highfoam Noble Argentum Amaltea 80х200 см (48200006669 | 6 282 грн. |
Матрац HighFoam Noble Argentum Amaltea 80х200 | 6 282 грн. |
Матрац Highfoam Noble Argentum Amaltea 80х200 см (MTH-30253) | 6 282 грн. |
Матрац Highfoam Noble Argentum Amaltea 80х200 см (EVR-4938) | 6 282 грн. |
Закрити
Рекомендуємо