Матрац Latona Prime Noble Aurum Lyra 160x200
від 11 989 до 13 515 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 130 кг Висота:21 см |
Модифікації Latona Prime Noble Aurum Lyra 16
Характеристики
Latona Prime Noble Aurum Lyra 160x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Latona Prime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Latona Prime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Latona Prime Noble Aurum Lyra 160x200
Сортувати
Матрас Highfoam Noble Aurum Lyra 160х200 + наматрасник в подарок | 11 989 грн. |
Матрац Highfoam Noble Aurum Lyra 160х200 см (EVR-5377) | 12 891 грн. |
Матрац безпружинний Noble Aurum Lyra 160x200 | 12 891 грн. |
Матрац HighFoam Noble Aurum Lyra 160x200 | 13 515 грн. |
Матрац Highfoam Noble Aurum Lyra 160х200 см (MTH-30468) | 12 891 грн. |
Матрац Highfoam Noble Aurum Lyra 160х200 см (EVR-5153) | 12 891 грн. |
Закрити
Рекомендуємо