Матрац Latona Prime Noble Argentum Star 180x200
від 12 704 до 17 291 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 120 кг Висота:20 см |
Модифікації Latona Prime Noble Argentum Star 16
Характеристики
Latona Prime Noble Argentum Star 180x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Latona Prime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Latona Prime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Latona Prime Noble Argentum Star 180x200
Сортувати
Матрас Highfoam Noble Argentum Star 180х200 + наматрасник в подарок | 12 704 грн. |
Матрац Highfoam Noble Argentum Star 180х200 см (EVR-5365) | 13 660 грн. |
Матрац безпружинний Noble Argentum Star 180x200 | 13 660 грн. |
Матрац HighFoam Noble Argentum Star 180x200 | 17 291 грн. |
Матрац Highfoam Noble Argentum Star 180х200 см (MTH-30456) | 13 660 грн. |
Матрац Highfoam Noble Argentum Star 180х200 см (EVR-5141) | 13 660 грн. |
Закрити
Рекомендуємо