Матрац Latona Prime Zephyr Lazy Muss 80x200
від 4 258 до 5 723 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 100 кг Висота:15 см |
Модифікації Latona Prime Zephyr Lazy Muss 16
Характеристики
Latona Prime Zephyr Lazy Muss 80x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Latona Prime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Latona Prime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості матрацу Latona Prime Zephyr Lazy Muss 80x200:
- Чохол — стрейч-жаккард, знімний на блискавці
Де купити Latona Prime Zephyr Lazy Muss 80x200
Сортувати
Матрас Highfoam Zephyr Lazy Muss 80х200 + наматрасник в подарок | 4 258 грн. |
Матрац Highfoam Zephyr Lazy Muss 80х200 см (EVR-5439) | 5 723 грн. |
Матрац Zephyr Lazy Muss 80х200 | 4 578 грн. |
Матрац HighFoam Zephyr Lazy Muss 80x200 | 5 723 грн. |
Матрац Highfoam Zephyr Lazy Muss 80х200 см (MTH-30530) | 4 579 грн. |
Закрити
Рекомендуємо