Матрац Latona Prime Zephyr Lazy Sufle 170x200
від 10 591 до 12 057 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 140 кг Висота:21 см |
Модифікації Latona Prime Zephyr Lazy Sufle 16
Характеристики
Latona Prime Zephyr Lazy Sufle 170x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Latona Prime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Latona Prime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Latona Prime Zephyr Lazy Sufle 170x200
Сортувати
Матрас Highfoam Zephyr Lazy Sufle 170х200 | 10 591 грн. |
Матрац безпружинний Zephyr Lazy Sufle 170x200 | 11 388 грн. |
Матрац HighFoam Zephyr Lazy Sufle 170х200 | 11 387 грн. |
Матрац Highfoam Zephyr Lazy Sufle 170х200 см (MTH-30380) | 11 387 грн. |
Матрац Highfoam Zephyr Lazy Sufle 170х200 см (EVR-5065) | 12 057 грн. |
Закрити
Рекомендуємо