Матрац Latona Prime Zephyr Lazy Sufle 170x190
від 11 113 до 11 950 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 140 кг Висота:21 см |
Модифікації Latona Prime Zephyr Lazy Sufle 16
Характеристики
Latona Prime Zephyr Lazy Sufle 170x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Latona Prime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Latona Prime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Latona Prime Zephyr Lazy Sufle 170x190
Сортувати
Матрас Highfoam Zephyr Lazy Sufle 170х190 | 11 113 грн. |
Матрац Highfoam Zephyr Lazy Sufle 170х190 см (EVR-5288) | 11 950 грн. |
Матрац безпружинний Zephyr Lazy Sufle 170x190 | 11 950 грн. |
Матрац HighFoam Zephyr Lazy Sufle 170х190 | 11 950 грн. |
Матрац Highfoam Zephyr Lazy Sufle 170х190 см (MTH-30379) | 11 950 грн. |
Матрац Highfoam Zephyr Lazy Sufle 170х190 см (EVR-5064) | 11 950 грн. |
Закрити
Рекомендуємо