Матрац Latona Prime Zephyr Lazy Slivki 180x190
від 12 644 до 13 596 грн. Порівняти ціни 7 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 120 кг Висота:22 см |
Модифікації Latona Prime Zephyr Lazy Slivki 16
Характеристики
Latona Prime Zephyr Lazy Slivki 180x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Latona Prime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Latona Prime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості матрацу Latona Prime Zephyr Lazy Slivki 180x190:
- Чохол — стрейч-жаккард, знімний на блискавці
Де купити Latona Prime Zephyr Lazy Slivki 180x190
Сортувати
Матрас Highfoam Zephyr Lazy Slivki 180х190 + наматрасник в подарок | 12 644 грн. |
Матрац Highfoam Zephyr Lazy Slivki 180х190 см (EVR-5159) | 13 596 грн. |
Матрац безпружинний Zephyr Lazy Slivki 180x190 | 13 596 грн. |
Ортопедичний матрац Highfoam Zephyr Lazy Slivki 180х190 см (4820000664547) | 13 596 грн. |
Матрац HighFoam Zephyr Lazy Slivki 180х190 | 13 596 грн. |
Матрац Highfoam Zephyr Lazy Slivki 180х190 см (MTH-30250) | 13 596 грн. |
Матрац Highfoam Zephyr Lazy Slivki 180х190 см (EVR-4935) | 13 596 грн. |
Закрити
Рекомендуємо