Мийка високого тиску Lavor Pro Lander 3000 (8.601.0202C)
Відео 4Фото 11 |
Lavor Pro Lander 3000 |
|
Латунь головки насоса. У комплекті 3 м садовий шланг для підключення до джерела води
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lavor Pro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lavor Pro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lavor Pro Lander 3000
Усі ціни 6 →Мийка високого тиску Lavor LANDER 3000 8.601.0202C | 22 435 грн. |
Мийка високого тиску (мінімийка) Lavor LANDER 3000 | 21 894 грн. |
Lavor LANDER 3000 | 21 360 грн. |
Lavor LANDER 3000 | 22 428 грн. |
Мойка высокого давления Lavor LANDER 3000 8.601.0202C | 22 431 грн. |
Мийка високого тиску Lavor LANDER 3000 | 22 425 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →