Мийка високого тиску Lavor Pro Galaxy 150
Відео 1Фото 3 |
Lavor Pro Galaxy 150 |
|
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lavor Pro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lavor Pro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lavor Pro Galaxy 150
Мінімийка високого тиску Lavor GALAXY 150 | 6 362 грн. |
Мийка високого тиску (мінімийка) Lavor Galaxy 150 8.086.0075C | 6 355 грн. |
Lavor Galaxy 150 8.086.0075C | 6 510 грн. |
Мінімийка високого тиску Lavor GALAXY 150 | 6 352 грн. |
Минимойка высокого давления Lavor GALAXY 150 | 6 358 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →