Картридж для води Leader PP-20 BB 10
Leader PP-20 BB 10 5 мкм20 мкм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Leader 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Leader.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Leader PP-20 BB 10
Картридж Leader ВВ-10’’ SEDIMENT PP-20 | 315 грн. |
Картридж Leader ВВ-10" Sediment PP-20 | 250 грн. |
Leader ВВ10 PP-20 поліпропіленовий картридж | 315 грн. |
Модификації Leader PP-20 BB 10
Ціни на Leader PP-20 BB 10 |
---|---|---|---|---|
Leader PP-5 BB 10 | від 199 грн. | 2 пропозиції | ||
Leader PP-20 BB 10 | від 250 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →