Картридж для води Leader PP-5 BB 20
Leader PP-5 BB 20 5 мкм20 мкм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Leader 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Leader.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Leader PP-5 BB 20
Усі ціни 7 →Картридж Leader ВВ-20" SEDIMENT PP-5 | 490 грн. |
Картридж Leader ВВ-20" SEDIMENT PP-5 | 507 грн. |
Картридж Leader ВВ-20" Sediment PP-5 | 450 грн. |
Картридж поліпропіленовий для очищення питної та побутової води від механі | 910 грн. |
Поліпропіленовий картридж для очищення води від механічних забруднень Lead | 583 грн. |
Leader ВВ20 PP-5 картридж спінений поліпропілен | 490 грн. |
Модификації Leader PP-5 BB 20
Ціни на Leader PP-5 BB 20 |
---|---|---|---|---|
Leader PP-5 BB 20 | від 450 грн. | 7 пропозицій | ||
Leader PP-20 BB 20 | від 199 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →