Фільтр для води Leader Standard RO-5
Leader Standard RO-5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Leader 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Leader.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Leader Standard RO-5
Усі ціни 40 →Leader Leader Standart RO-5 | 10 999 грн. |
Фільтр зворотного осмосу Leader Standart RO-5 | 10 999 грн. |
Leader Standart RO-5 - Пятиступенчатая установка обратного осмоса Код:5656 | 10 999 грн. |
Фильтр обратного осмоса Leader Standart RO-5 | 10 999 грн. |
Фільтр зворотного осмосу Leader Standart RO-5 | 10 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості фільтра для води Leader Standard RO-5:
- Вага установки: 10.5 кг
- 1-я ступінь — механічний фільтр
- 2-я ступінь — вугільний фільтр
- 3-я ступінь — механічна очистка
- 4-я ступінь — зворотноосмотична мембрана
- 5-я ступінь — вугільний постфільтр
РекомендуємоПорівняти в таблиці →