Швейцарський ніж Leatherman Free T2
Відео 14Фото 3 |
Leatherman Free T2 |
|
Оснащений магнітними фіксаторами інструментів і клинка в складеному стані.
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Leatherman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Leatherman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Leatherman Free T2
Усі ціни 24 →Leatherman Free T2 (832682) | 2 840 грн. |
Мультитул Leatherman Free T2 832682 | 2 840 грн. |
LEATHERMAN Мультиинструмент Leatherman Free T2 832682 | 2 840 грн. |
Мультитул Leatherman Free T2 (832682) | 2 840 грн. |
Мультитул LEATHERMAN Free T2 (832682) 832682 | 2 840 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →