Швейцарський ніж Ruike Trekker LD41
Відео 2Фото 2 |
Ruike Trekker LD41 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ruike 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ruike.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ruike Trekker LD41
Нож Ruike Trekker LD41-B | 2 383 грн. |
Нож Ruike Trekker LD41-B многофункциональный | 2 500 грн. |
RUIKE Trekker LD41-B 99-00013376 | 2 580 грн. |
Багатофункціональний ніж Ruike Trekker LD41-B | 2 875 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →