Швейцарський ніж Leatherman Free T4
Відео 24Фото 4 |
Leatherman Free T4 |
|
Оснащений магнітними фіксаторами інструментів і клинка в складеному стані.
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Leatherman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Leatherman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Leatherman Free T4
Усі ціни 86 →Мультитул Leatherman Free T4 832686 | 4 018 грн. |
Leatherman Free T4 (832686) Silver | 4 018 грн. |
Leatherman Free T4 Navy | 3 920 грн. |
Мультитул Leatherman Free T4 832686 | 4 018 грн. |
LEATHERMAN Мультиинструмент Leatherman Free T4 832686 | 4 018 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →