Конструктор Lego Capital City 60200
Відео 27Фото 10 |
Lego Capital City 60200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Lego CityПорівняти в таблиці →
від 5 064 грн.
вік 7+, унісекс, залізниця, деталей 764 шт, персонажів 6 шт, мотор, світлові ефекти
від 5 730 грн.
вік 6+, унісекс, залізниця, деталей 1226 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі, мотор
від 581 грн.
вік 6+, унісекс, наземний транспорт, деталей 243 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 3 154 грн.
вік 7+, унісекс, поліція і бандити, деталей 980 шт, персонажів 7 шт
від 7 081 грн.
вік 7+, унісекс, космос, деталей 1010 шт, персонажів 7 шт, рухомі деталі
від 909 грн.
вік 6+, унісекс, наземний транспорт, деталей 252 шт, персонажів 2 шт
від 1 015 грн.
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 261 шт, персонажів 3 шт
від 1 958 грн.
вік 6+, унісекс, пожежна служба, деталей 478 шт, персонажів 3 шт
від 569 грн.
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 194 шт, персонажів 2 шт
від 2 629 грн.
вік 6+, унісекс, будівлі, деталей 688 шт, моделей 2, персонажів 6 шт
від 2 899 грн.
вік 6+, унісекс, поліція і бандити, деталей 706 шт, персонажів 5 шт
від 7 430 грн.
вік 6+, унісекс, залізниця, деталей 677 шт, персонажів 4 шт, мотор
від 3 999 грн.
вік 6+, унісекс, пожежна служба, деталей 540 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 575 грн.
вік 6+, унісекс, космос, деталей 240 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 573 грн.
вік 5+, унісекс, наземний транспорт, деталей 144 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 585 грн.
вік 5+, унісекс, поліція і бандити, деталей 197 шт, персонажів 2 шт
від 1 869 грн.
вік 7+, для хлопчиків, поліція і бандити, деталей 674 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 7 399 грн.
вік 7+, унісекс, залізниця, деталей 1153 шт, персонажів 6 шт, мотор
від 2 044 грн.
вік 6+, унісекс, поліція і бандити, деталей 668 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 3 306 грн.
вік 7+, унісекс, розваги, деталей 1045 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
LEGO City: Capital City super-set review! 60200
10 серпня 2018383 352 перегляда
LEGO CITY 60200 Capital City Speed Build for Collecrors - Collection Town (13/20)
9 червня 2018456 852 перегляда
Capital LEGO City 60200
22 червня 2018147 591 перегляд
LEGO CITY ГОРОДСКАЯ УЛИЦА 2018 60200
2 травня 2018291 перегляд
Часть 2. LEGO CITY 60200. Играем конструктором Лего Сити Столица.
5 січня 2019449 переглядів
MASSIVE LEGO LEGO CITY SET - CAPITOL CITY Set 60200 Review
30 серпня 20191 947 переглядів
LEGO City Update - Airport 5 Star Hotel MOC 60200
12 квітня 202119 680 переглядів
Lego City 60200 Hauptstadt Teil 1 - Elektroauto/ Lego City Town Capital City 60200 - electric car
14 жовтня 2019115 переглядів
Build ⏩ Lego city 60200 Capital City - Hotel Construction
25 січня 2020222 перегляда
Lego Speed Build: Capital City - #60200
11 травня 2019173 перегляда
Build ⏩ Lego city 60200 Capital City - Crane Assembly
13 січня 2020193 перегляда
Hotel and Museum, Lego set 60200 Aug. 22, 2019 Maryville Lego City
23 серпня 20191 502 перегляда
QUICK look: LEGO Capital City 60200!
11 серпня 201811 586 переглядів
LEGO 60200 Capital City alternative build CABRIO car
28 грудня 20184 098 переглядів
Lego City Set 60200 Capital City Awesome Review
8 грудня 20181 941 перегляд
Building Lego City Capital City SET 60200 PART 6
26 червня 20181 007 переглядів
Building Lego City Capital City SET 60200 PART 2
22 червня 20181 769 переглядів
Lego City 60200 Capital City - Lego Speed Build
24 травня 2018128 583 перегляда
Building Lego City Capital City SET 60200 PART 5
25 червня 2018956 переглядів
Lego City 60200 Capital City - Lego Speed Build Review
2 червня 2018368 158 переглядів
LEGO instructions - City - 60200 - Capital City (Book 9)
10 червня 20181 253 перегляда
Lego City 60200 Capital City Speed Build
23 серпня 20181 860 217 переглядів
LEGO City 60200 Capital City Speed Build Speed Build Review
13 листопада 20189 451 366 переглядів
Lego City 60200 Capital City Bus - Lego Speed Build
30 листопада 201827 979 переглядів
Unboxing Lego City Capital City SET 60200
20 червня 20189 277 переглядів
A Real Caveman Lego Minifigure Animation from set 60200 Capital City
23 серпня 20189 641 перегляд
Lego City 60200 Capital City Crane, Museum and Skatepark
26 вересня 201817 649 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 11 999 грн.
вік 9+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 1244 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі
від 12 999 грн.
вік 16+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1077 шт, рухомі деталі
від 13 499 грн.
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1035 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 10 499 грн.
вік 8+, унісекс, фентезі, деталей 1083 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі
від 8 200 грн.
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1171 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі
від 9 794 грн.
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1111 шт, моделей 2, персонажів 7 шт, рухомі деталі
від 9 496 грн.
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1016 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 6 299 грн.
вік 18+, унісекс, фантастика, деталей 1369 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі
від 13 892 грн.
вік 18+, унісекс, сюжетні набори, деталей 3662 шт, мотор, звукові ефекти
від 1 991 грн.
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 502 шт, персонажів 6 шт
від 437 грн.
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 104 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі