Конструктор Lego Death Star Escape 75229 (75229)
Відео 15Фото 5 | 5 393 грн. Купити! Конструктор Lego Death Star Escape 75229 (75229)Tehnoexpert.com.uaМенше року (Львів) Під замовлення Поскаржитись в списокмої списки |
Lego Death Star Escape 75229 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Lego Star WarsПорівняти в таблиці →
від 999 грн.
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 215 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі
від 2 037 грн.
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 502 шт, персонажів 6 шт
від 2 745 грн.
вік 18+, для хлопчиків, фантастика, деталей 834 шт, рухомі деталі
від 28 799 грн.
вік 16+, для хлопчиків, фантастика, деталей 7541 шт, персонажів 10 шт, рухомі деталі
від 283 грн.
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 85 шт, рухомі деталі
від 5 499 грн.
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1083 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 498 грн.
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 88 шт, персонажів 2 шт
від 6 287 грн.
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 924 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 647 грн.
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 108 шт, персонажів 4 шт
від 1 699 грн.
вік 10+, для хлопчиків, фантастика, деталей 295 шт
від 2 446 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 540 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 7 096 грн.
вік 10+, унісекс, фантастика, деталей 1394 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 1 799 грн.
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 66 шт, персонажів 3 шт
від 5 699 грн.
вік 14+, унісекс, фантастика, деталей 1062 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 2 140 грн.
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 412 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 1 089 грн.
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 282 шт, персонажів 3 шт
Відеоогляди
LEGO Star Wars Death Star Escape review! 2019 set 75229!
20 грудня 201876 388 переглядів
LEGO Star Wars 75229 Побег со Звезды смерти Обзор
18 січня 201925 422 перегляда
Lego Star Wars 75229 Death Star Escape - Lego 75229 Speed Build
27 січня 201964 120 переглядів
Lego Star Wars 75229 Death Star Escape - Lego 75229 Speed Build
27 січня 201964 120 переглядів
Побег со «Звезды смерти» - LEGO Star Wars - 75229
12 березня 201926 243 перегляда
НОВИНКА 2019 Года!!! Побег со звезды Смерти! Lego Starwars 75229
27 лютого 2019624 перегляда
LEGO STAR WARS: Death Star Escape [75229] Review
30 січня 2019386 переглядів
LEGO Star Wars 75229 Review
21 березня 2020183 перегляда
LEGO STAR WARS – DEATH STAR ESCAPE REVIEW & SPEED BUILD 75229
9 липня 2020140 переглядів
Lego Star Wars (75229) Death Star Escape Speed Build & Review
8 січня 2019175 переглядів
Building Lego Star Wars Death Star Escape SET 75229
22 лютого 2019443 перегляда
LEGO Star Wars Death Star Escape Review! 2019 Set 75229!
18 січня 2019128 переглядів
LEGO 75229 StarWars Death Star™ Escape @2TTOYS
30 листопада 2019408 переглядів
LEGO 75229 Death Star Escape - LEGO Star Wars
28 лютого 2019322 перегляда
LEGO instructions - Star Wars - 75229 - Death Star Escape
6 лютого 20191 221 перегляд
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 5 327 грн.
вік 7+, для хлопчиків, фантастика, деталей 312 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 3 359 грн.
вік 7+, для хлопчиків, фантастика, деталей 277 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 4 800 грн.
вік 7+, для хлопчиків, фантастика, деталей 342 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 4 499 грн.
вік 7+, для хлопчиків, фантастика, деталей 282 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 3 999 грн.
вік 7+, для хлопчиків, фантастика, деталей 286 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 5 436 грн.
вік 7+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 299 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 3 799 грн.
вік 7+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 358 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 4 990 грн.
вік 7+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 380 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 3 899 грн.
вік 7+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 375 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
вік 7+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 306 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
вік 7+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 323 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 4 358 грн.
вік 7+, для хлопчиків, повітряний транспорт, деталей 328 шт, моделей 3, рухомі деталі