Конструктор Lego Mack LR Electric Garbage Truck 42167
Відео 18Фото 9 |
Lego Mack LR Electric Garbage Truck 42167 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Mack LR Electric Garbage Truck 42167
Усі ціни 20 →Конструктор Lego Technic Мусоровоз Mack® Lr Electric (42167) | 1 246 грн. |
LEGO 42167 Електричний сміттєвоз Mack LR | 1 199 грн. |
Конструктор LEGO Technic Сміттєвоз Mack® LR Electric (42167) 42167 | 1 399 грн. |
Конструктор LEGO Technic Сміттєвоз Mack LR Electric 503 деталей (42167) | 1 448 грн. |
Конструктор LEGO Technic Сміттєвоз Mack LR Electric 503 деталей (42167) 42 | 1 398 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →