Конструктор Lego Brick Bank 10251
Відео 31Фото 15 |
Закрити
Шапка
Lego Brick Bank 10251 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Brick Bank 10251
LEGO 10251 БанкКупити LEGO Банк (арт. 10251) унікальний конструктор з Експерта. Будівля виконана в двох поверхах і як завжди з масою приємних атрибутів. Тут є і величезний банківський сейф і не великі індивідуальні осередки, в холі розташована грандіозна люстра як символ багатства і грошей. У наборі є Лего валюта і золоті злитки, а співробітники завжди можуть в о... щебід насолодитися напоями з кавомашини. У зібраному вигляді набір має такий розмір: 260Х250Х250 мм. З'єднується з наборами "Кабінет детектива" і "Паризький ресторан" (вони розташовані в супутніх товарах). Все, ми в Банк, оформляти депозит. playzone.com.ua Playzone.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | 29 999 грн. |
Блоковий конструктор LEGO Creator Брік Банк (10251)LEGO Creator Брік Банк (10251)
Великий двоповерховий банк стане справжнім надійним сховищем цінних вкладів і заощаджень жителів Лего-міста. Його фасад виконаний в біло-сірих тонах і хизується великими арочними вікнами. Поза приймальним відділенням для клієнтів, на першому поверсі будівлі розташована невелика пральня. У приймальному відділенні знах... щеодиться безпосередньо сейф – кімната Justbuy.com.uaЗ нами 1 рік (Київ) Гарантія: 12 міс. від магазину Поскаржитись | 31 999 грн. |
Lego Brick Bank 10251Возраст 16+ Пол унисекс Материал пластик Тип игры здания (магазины, заправки, жилые дома, и пр.) Кол-во деталей 2380 шт Кол-во персонажей 5 шт Соединение блочное Движущиеся элементы (механика) Размер готовой игрушки 260x250x250 мм / здание / Размер упаковки 580x375x82 мм Horoshiy.com.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись | 18 000 грн. |
Серія Lego CreatorПорівняти в таблиці →
від 591 грн.
вік 8+, унісекс, тварини, деталей 258 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 945 грн.
вік 8+, для дівчаток, рослини, деталей 420 шт, моделей 3
від 1 559 грн.
вік 9+, унісекс, космос, деталей 647 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 12 400 грн.
вік 16+, унісекс, будівлі, деталей 4002 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі
від 448 грн.
вік 7+, унісекс, тварини, деталей 230 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 6 467 грн.
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1458 шт, рухомі деталі
від 1 550 грн.
вік 9+, унісекс, тварини, деталей 755 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 748 грн.
вік 7+, унісекс, тварини, деталей 253 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 15 360 грн.
вік 16+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 2287 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі, світлові ефекти
від 3 489 грн.
вік 9+, для хлопчиків, лицарі і пірати, деталей 1426 шт, моделей 3, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 25 849 грн.
вік 18+, унісекс, будівлі, деталей 5876 шт
від 441 грн.
вік 7+, унісекс, тварини, деталей 174 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 4 020 грн.
вік 9+, унісекс, будівлі, деталей 969 шт, моделей 3, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 3 966 грн.
вік 16+, для хлопчиків, космос, деталей 1087 шт, персонажів 2 шт
Відеоогляди
Обзор набора Лего Криэйтор 10251 - Brick Bank - Lego Creator
16 листопада 2016265 переглядів
Lego Creator 10251 Brick Bank - Lego Speed Build [museum GameBrick]
9 квітня 20162 370 переглядів
Lego Creator Expert - Brick Bank, 10251/ Лего Креатор Эксперт - Брик Банк, 10251.
19 березня 201610 139 переглядів
ЭКСКЛЮЗИВ ЛЕГО 10251 Банк LEGO 10251 BRICK BANK Обзор [музей GameBrick]
11 квітня 201653 755 переглядів
Музей ЛЕГО 10251 Brick Bank Предварительный обзор
11 жовтня 201510 449 переглядів
LEGO Live Build and Chat Brick Bank 10251
29 квітня 2021535 переглядів
LEGO 10251 Brick Bank Timelapse
15 березня 2016273 перегляда
LEGO Creator Expert Modular Brick Bank (10251) - Set Review!
23 січня 2021189 переглядів
Lego Brick Bank 10251 Combined 2 sets into 1
9 травня 2021161 перегляд
Lego Chat Build Stream (LIVE) | Part 1 | Lego Brick Bank | 10251
2 березня 2021335 переглядів
LEGO Live Build and Chat: Brick Bank 10251 Part 2
30 квітня 2021397 переглядів
Lego Modular Brick Bank Extra Floor Extension MOC Set 10251 Creator Expert
21 вересня 20227 852 перегляда
Lego Brick Bank 10251 MILS Plate Transfer
12 лютого 2022155 переглядів
Lego Brick Bank 10251 Time Lapse
28 січня 2018226 переглядів
BriksMax Light Kit For Lego Brick Bank 10251
4 січня 2022282 перегляда
LEGO 10251 Brick Bank Photos Revealed!
13 жовтня 2015341 перегляд
Lego Brick Bank Modular 10251 : Speed Build : Review
10 квітня 2016256 переглядів
Lego Creator Brick Bank 10251 Stop Motion Build
18 січня 2016398 переглядів
News #1, 2016 Modular Building, Brick Bank (10251)
13 жовтня 2015725 переглядів
Let's Build - Lego Creator Brick Bank Set #10251 - Part 5
24 січня 20164 729 переглядів
Let's Build - Lego Creator Brick Bank Set #10251 - Part 4
23 січня 20166 170 переглядів
LEGO Creator Expert 10251 - Brick Bank / RECENZJA
15 серпня 20202 564 перегляда
LEGO Creator Expert 10251 - Brick Bank / SPEED BUILD 1/2
9 серпня 2020182 перегляда
LEGO Creator Expert 10251 #recenzja #brick BANK #modular
29 листопада 2021118 переглядів
LEGO Creator Expert 10251 - Brick Bank / UNBOXING
29 липня 2020271 перегляд
NEWS! LEGO Modular Buildings 2016. 10251 Brick Bank
11 жовтня 20153 411 переглядів
Lego Creator 10251 Brick Bank - Lego Speed Build
6 січня 20163 415 289 переглядів
LEGO Creator Brick Bank detailed review! set 10251
22 грудня 20151 174 966 переглядів
Brick Bank - LEGO Creator - 10251 - Designer Video
5 січня 2016670 139 переглядів
Lego Creator BRICK BANK 10251 Speed Build
7 серпня 2016330 109 переглядів
LEGO Brick Bank 10251
5 лютого 2016283 946 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 22 500 грн.
вік 16+, унісекс, будівлі, деталей 2262 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 21 999 грн.
вік 16+, унісекс, розваги, деталей 2464 шт, персонажів 10 шт, рухомі деталі
від 19 999 грн.
вік 16+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 2321 шт, рухомі деталі
вік 16+, унісекс, розваги, деталей 2670 шт, персонажів 7 шт, рухомі деталі
від 21 000 грн.
вік 12+, унісекс, будівлі, деталей 2049 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 6 299 грн.
вік 18+, унісекс, фантастика, деталей 1369 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі
від 13 892 грн.
вік 18+, унісекс, сюжетні набори, деталей 3662 шт, мотор, звукові ефекти
від 2 059 грн.
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 502 шт, персонажів 6 шт
від 437 грн.
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 104 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 16 799 грн.
вік 16+, унісекс, фентезі, деталей 6020 шт, персонажів 28 шт, рухомі деталі
від 1 129 грн.
вік 8+, унісекс, наземний транспорт, деталей 503 шт, рухомі деталі