Конструктор Lego Lightning Jet 70614
Відео 18Фото 14 |
Закрити
Шапка
Lego Lightning Jet 70614 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Lightning Jet 70614
LEGO 70614 Истребитель МолнияLEGO 70614 Истребитель Молния - конструктор августа 2017 года из серии Ninjago Movie. Уникальный боевой корабль синего цвета с защитой от боковых атак. Оснащен пулеметами и пилотируемый одной ниндзя фигуркой, а в наборе их 6 штук. Также в этот артикул входит краб разрушитель с шестизарядной пушкой. Тебе предстоит обезвредить его. Набор среднего раз... щемера и состоит из 876 деталей. playzone.com.u Playzone.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | 5 999 грн. |
LEGO Винищувач Блискавка 70614Купити офіційний конструктор LEGO NINJAGO 70614 Винищувач Блискавка за доступною ціною, доставка по всій Україні. bricksadd.com.ua інтернет-магазин оригінального LEGO. Bricksadd.com.uaМенше року (Київ) Поскаржитись | 5 999 грн. |
LEGO Літак-блискавка Джея 70614Набір LEGO NINJAGO Літак-блискавка Джея (70614) був створений за сюжетом відомого мультсеріалу про світ Ніндзяго і воїнів Кружитцу. Його випустили в 2017 році. Не всі шанувальники «цегляного» Всесвіту встигли придбати цей конструктор, але сьогодні з'явилася така можливість! Давайте включимо фантазію і вирушимо в казковий світ Ніндзяго, допомож... щеемо головному герою Джею, перемогти ворог Constructors.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: 14 днів від магазину Поскаржитись | 4 499 грн. |
The Lego Ninjago Movie Винищувач-блискавка 70614 | 6 447 грн. | Продавець: BrickSale |
Серія Lego Ninjago MovieПорівняти в таблиці →
від 999 грн.
вік 6+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 109 шт, персонажів 2 шт
від 12 999 грн.
вік 9+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 2295 шт, персонажів 7 шт, рухомі деталі
від 37 999 грн.
вік 16+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 4867 шт, персонажів 19 шт, рухомі деталі
від 6 999 грн.
вік 8+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 521 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 2 699 грн.
вік 7+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 217 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 26 999 грн.
вік 12+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 3553 шт, персонажів 13 шт, рухомі деталі
від 3 199 грн.
вік 7+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 341 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
вік 8+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 341 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 7 343 грн.
вік 8+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 544 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 9 758 грн.
вік 8+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 747 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 4 499 грн.
вік 9+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 876 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 11 999 грн.
вік 9+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 944 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 10 160 грн.
вік 9+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 1403 шт, персонажів 7 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
Обзор_Buster на набор Lego Ninjago Movie 70614 Самолёт молния Джея !!!
7 грудня 2017143 перегляда
Истребитель Джея с кучей антенн ЛЕГО 70614 LIGHTNING JET LEGO [музей GameBrick]
16 вересня 20175 500 переглядів
LEGO Ninjago Movie 2017 LIGHTNING JET 70614 Лего Фильм Ниндзяго Самолёт-молния Джея
5 серпня 20171 011 переглядів
Lego 2017 The Ninjago Movie Lightning Jet 70614 Set Review
10 серпня 2017442 перегляда
LEGO Ninjago Movie - Jay's Lightning Jet - Unboxing, Speed Build & Review 70614
21 жовтня 20173 634 перегляда
LEGO NINJAGO MOVIE 70614 ALTERNATIVE BUILD JAY'S TEMPLE OF LIGHTNING
15 грудня 201761 377 переглядів
LEGO Build - Ninjago Movie Lightning Jet Set #70614 - Part 1
2 листопада 20178 997 переглядів
LEGO NINJAGO MOVIE - LIGHTNING JET Speed Build (Set 70614 Instructions)
27 серпня 20192 024 перегляда
Unboxing Lego Ninjago Lightning Jet SET 70614
25 січня 20181 124 перегляда
LEGO Ninjago Movie 70614 Lightning Jet – Lego Speed Build Video
22 вересня 20171 282 перегляда
Lightning Jet - LEGO NINJAGO Movie - 70614 - Product Animation
2 серпня 2017654 перегляда
LEGO The Ninjago Movie Lightning Jet Jays Set Speed Build Review 70614
4 листопада 2017249 307 переглядів
Lego Ninjago Movie LIGHTNING JET 70614 RECENZJA NA MAXA #6
15 жовтня 2017404 перегляда
Lego Ninjago Movie Lego ludzki # Zestaw 70614
11 січня 2019118 переглядів
LEGO Ninjago Movie 70614 Odrzutowiec Błyskawica (Lightning Jet) |Opening PL
2 вересня 2017914 переглядів
LEGO 70614 Odrzutowiec Błyskawica (Lightning Jet) |Recenzja PL
3 вересня 20171 718 переглядів
LEGO Ninjago Movie Lightning Jet review! 70614
7 серпня 2017227 130 переглядів
Lego Ninjago Movie: Jay’s LIGHTNING JET 70614 Animation & Speed Build
25 серпня 2017136 536 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 3 312 грн.
вік 9+, для хлопчиків, фантастика, деталей 968 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 4 715 грн.
вік 9+, для хлопчиків, військова техніка, деталей 1017 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
від 6 900 грн.
вік 9+, для хлопчиків, фантастика, деталей 863 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 4 990 грн.
вік 8+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 735 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 5 999 грн.
вік 8+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 743 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
вік 10+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 764 шт, рухомі деталі
від 5 275 грн.
вік 6+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 897 шт, персонажів 7 шт, рухомі деталі
від 4 879 грн.
вік 8+, для хлопчиків, військова техніка, деталей 945 шт, рухомі деталі
від 5 599 грн.
вік 16+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 960 шт, рухомі деталі
від 6 599 грн.
вік 6+, для хлопчиків, будівлі, деталей 790 шт, персонажів 10 шт, рухомі деталі
від 4 800 грн.
вік 6+, для хлопчиків, пожежна служба, деталей 752 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 4 999 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 836 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі