Конструктор Lego Mateo and Z-Blob the Robot 71454
Відео 18Фото 8 |
Lego Mateo and Z-Blob the Robot 71454 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Mateo and Z-Blob the Robot 71454
Усі ціни 16 →Конструктор LEGO DREAMZzz Матео й робот Z-Blob 237 деталей (71454) | 704 грн. |
Конструктор Lego DREAMZzz Mateo and Robot Z-Blob Матео и робот Z-Blob (714 | 841 грн. |
Конструктор LEGO DREAMZzz Матео й робот Z-Blob (71454) 71454 | 829 грн. |
LEGO 71454 Матео и робот Z-Blob | 829 грн. |
Конструктор LEGO DREAMZzz Матео та робот Z-Blob 237 деталей (71454) 71454 | 688 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →