Конструктор Lego T-16 Skyhopper 75081
Відео 20Фото 9 |
Lego T-16 Skyhopper 75081 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Lego Star WarsПорівняти в таблиці →
від 999 грн.
вік 7+, унісекс, фантастика, деталей 215 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі
від 2 037 грн.
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 502 шт, персонажів 6 шт
від 28 799 грн.
вік 16+, для хлопчиків, фантастика, деталей 7541 шт, персонажів 10 шт, рухомі деталі
від 2 745 грн.
вік 18+, для хлопчиків, фантастика, деталей 834 шт, рухомі деталі
від 282 грн.
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 85 шт, рухомі деталі
від 5 499 грн.
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 1083 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 498 грн.
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 88 шт, персонажів 2 шт
від 1 899 грн.
вік 9+, унісекс, фантастика, деталей 924 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 658 грн.
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 108 шт, персонажів 4 шт
від 1 699 грн.
вік 10+, для хлопчиків, фантастика, деталей 295 шт
від 2 446 грн.
вік 8+, для хлопчиків, фантастика, деталей 540 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 7 096 грн.
вік 10+, унісекс, фантастика, деталей 1394 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 1 799 грн.
вік 6+, унісекс, фантастика, деталей 66 шт, персонажів 3 шт
від 24 033 грн.
вік 18+, унісекс, фантастика, деталей 5374 шт, персонажів 2 шт
від 5 699 грн.
вік 14+, унісекс, фантастика, деталей 1062 шт, персонажів 1 шт, рухомі деталі
Відеоогляди
лего 75081 Скайхоппер Т16 обзор (2015)
30 грудня 2020113 переглядів
Lego Star Wars T-16 Skyhopper 75081 - обзор конструктора Лего Kinder&Co
17 січня 2016687 переглядів
Обзор LEGO Star Wars 75081 Skyhopper T-16 (Скайхоппер Т-16)
2 липня 20153 897 переглядів
Обзор на лего звёздные войны T16-Skyhopper 75081
16 лютого 201534 561 перегляд
скайхоппер т-16 (T-16 skyhopper) 75081 обзор
15 березня 2015405 переглядів
LEGO Star Wars T-16 Skyhopper 4477 & 75081 Comparison!
18 травня 2021468 переглядів
LEGO STAR WARS: T-16 Skyhopper: 75081
6 січня 2015259 переглядів
Lego Star Wars Review: 75081 T-16 Skyhopper
15 січня 2017128 переглядів
LEGO Star Wars Set #75081 T-16 Skyhopper review!
7 червня 2015152 перегляда
LEGO Star Wars 75081 T-16 Skyhopper™ Review
12 січня 2015402 перегляда
Lego Star Wars - T-16 Skyhopper - Set 75081 Stop Motion Build
1 травня 2015619 переглядів
Let's Build - LEGO Star Wars T-16 Skyhopper Set #75081
9 травня 20171 200 переглядів
Lego Star Wars: T 16 Skyhopper Build & Review 75081
25 січня 20151 594 перегляда
Lego Star Wars 75081 T-16 Skyhooper Recenzja PL
2 січня 20165 108 переглядів
LEGO Star Wars 75081 T-16 Skyhopper - część 2
24 лютого 2015211 переглядів
Skyhopper T-16 - Lego Star Wars - 75081 - Recenzja
14 березня 20157 214 переглядів
LEGO Star Wars T-16 Skyhopper review! set 75081
17 січня 2015171 012 переглядів
Lego Star Wars 75081 T-16 Skyhopper - Lego Speed Build
11 лютого 2015241 748 переглядів
Конструктор Лего Звездные Войны (Lego Star Wars) Скайхоппер Т-16 75081
26 січня 20156 370 переглядів
LEGO T-16 Skyhopper - T-16 Skyhopper - LEGO 75081
15 січня 2015574 перегляда
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 7 081 грн.
вік 7+, для хлопчиків, фантастика, деталей 289 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 8 519 грн.
вік 7+, для хлопчиків, фантастика, деталей 205 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 6 646 грн.
вік 7+, для хлопчиків, фантастика, деталей 244 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 4 499 грн.
вік 7+, для хлопчиків, фантастика, деталей 282 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 7 637 грн.
вік 6+, для хлопчиків, водний транспорт, деталей 274 шт, персонажів 3 шт, рухомі деталі
від 6 537 грн.
вік 5+, для хлопчиків, будівлі, деталей 294 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 8 715 грн.
вік 6+, для хлопчиків, герої мультфільмів, деталей 271 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 9 000 грн.
вік 5+, для хлопчиків, поліція і бандити, деталей 200 шт, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 6 199 грн.
вік 18+, унісекс, фантастика, деталей 1369 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі
вік 8+, унісекс, фантастика, деталей 502 шт, персонажів 6 шт
від 437 грн.
вік 4+, унісекс, фантастика, деталей 104 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі