Конструктор Lego Volkswagen Beetle 10252
Відео 34Фото 15 |
Закрити
Шапка
Lego Volkswagen Beetle 10252 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lego Volkswagen Beetle 10252
Усі ціни 6 →LEGO 10252 Фольксваген ЖукLEGO 10252 Вольксваген Жук - відмінний набір для любителів великих і деталізованих конструкторів. Автомобіль в зібраному вигл... щеяді має розмір: 150Х290Х120 мм. Цінителі LEGO EXPERT добре знайомі з моделями цієї серії і нам залишається тільки максимально показати легендарного "Жука". Ми зібрали для Вас побільше фото, а нижче можна побачити кілька відео оглядів цього артикулу, включаючи якомога моторизовані дану модель (мотор в комплект не входить). Playzone.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Поскаржитись | 8 299 грн. |
LEGO Фольксваген Жук 10252Купити офіційний конструктор LEGO EXPERT 10252 Вольксваген Жук за доступною ціною, доставка по всій Україні. bricksadd.com... ще.ua інтернет-магази Bricksadd.com.uaМенше року (Київ) Поскаржитись | 8 299 грн. |
LEGO Фольксваген Жук 10252У світі LEGO Creator завжди знайдеться місце для великих автомобілів, і цього разу на перший план вийшов легендарний Volkswag... щеen Жук. Цей символ масової культури, що підкорив серця мільйонів водіїв, тепер оживає у формі кубиків L Constructors.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: 14 днів від магазину Поскаржитись | 8 296 грн. |
Конструктор Lego Volkswagen Beetle 10252 | 9 783 грн. |
Конструктор LEGO Вольксваген Жук (10252) | 10 599 грн. | Продавець: LEtsGO |
Lego Creator Фольксваген Жук 10252 | 10 787 грн. | Продавець: BrickSale |
Серія Lego CreatorПорівняти в таблиці →
від 592 грн.
вік 8+, унісекс, тварини, деталей 258 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 945 грн.
вік 8+, для дівчаток, рослини, деталей 420 шт, моделей 3
від 1 559 грн.
вік 9+, унісекс, космос, деталей 647 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 12 400 грн.
вік 16+, унісекс, будівлі, деталей 4002 шт, персонажів 9 шт, рухомі деталі
від 448 грн.
вік 7+, унісекс, тварини, деталей 230 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 6 467 грн.
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1458 шт, рухомі деталі
від 1 550 грн.
вік 9+, унісекс, тварини, деталей 755 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 3 489 грн.
вік 9+, для хлопчиків, лицарі і пірати, деталей 1426 шт, моделей 3, персонажів 4 шт, рухомі деталі
від 25 849 грн.
вік 18+, унісекс, будівлі, деталей 5876 шт
від 743 грн.
вік 7+, унісекс, тварини, деталей 253 шт, моделей 3, рухомі деталі
від 15 360 грн.
вік 16+, унісекс, герої мультфільмів, деталей 2287 шт, персонажів 8 шт, рухомі деталі, світлові ефекти
від 3 966 грн.
вік 16+, для хлопчиків, космос, деталей 1087 шт, персонажів 2 шт
від 7 625 грн.
вік 18+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 2352 шт, рухомі деталі
від 8 249 грн.
вік 18+, унісекс, наземний транспорт, деталей 1872 шт, персонажів 2 шт, рухомі деталі
від 7 499 грн.
вік 16+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 1023 шт
Відеоогляди
ОБЗОР Lego Creator 10252 Volkswagen Beetle
13 травня 2023268 переглядів
LEGO Volkswagen Beetle 10252 SPEED BUILD
14 травня 2020172 перегляда
10252 Лего Фольксваген Жук аналог Бела . Сравнение цен с Лего .
29 жовтня 2021722 перегляда
LEGO 10252 Volkswagen Beetle Bag 3
27 жовтня 2021128 переглядів
LEGO Creator Expert 10252 Review: Volkswagen Beetle
28 липня 2016262 перегляда
LEGO Creator 10252 Volkswagen Beetle - Quick Build and Review
16 червня 2017110 переглядів
Lego Review Channel | BUILDING LEGO Creator Expert Volkswagen Beetles 10252 【中文字幕】樂高甲殼蟲10252拼搭解說及測評
15 квітня 2021583 перегляда
Lego Creator: Volkswagen Beetle Review 10252
10 грудня 2016298 переглядів
Lego 10252 Volkswage Beetle Stop Motion build (Subscribe for more Brickagram vids)
19 серпня 2016131 перегляд
Lego Volkswagen Beetle 10252 | Close up view
1 вересня 2021109 переглядів
10252 - Volkswagen Beetle - Creator Expert - 1167Pieces - $99.99 - Fast Build!
7 жовтня 2021155 переглядів
LEGO Creator Expert Volkswagen Beetle 10252
17 лютого 2019238 переглядів
LEGO 10252 Volkswagen Beetle Light Kit
3 травня 2019308 переглядів
LEGO Volkswagen Beetle #10252 Speedbuild
5 серпня 2016139 переглядів
LEGO CREATOR VOLKSWAGEN BEETLE 10252 SET IMAGES NEWS UPDATE
15 червня 20161 783 перегляда
LEGO Creator Expert Volkswagen Beetle 10252 - 1167 Pieces
19 травня 2018102 перегляда
Lego 10252: Volkswagen Beetle - Review
1 березня 2017174 перегляда
Lego Creator Volkswagen Beetle 2016 - Time Lapse Build and Stop Motion Show 10252
22 липня 2016646 переглядів
LEGO Creator Expert Volkswagen Beetle 10252 - Build This Brick Video Review
26 червня 2020322 перегляда
Building Lego Creator Volkswagen Beetle SET 10252 PART 6 4K
6 березня 2020476 переглядів
Lego Creator Volkswagen Beetle -10252 - Trailer (Speed Build coming soon)
25 липня 2016309 переглядів
10252 LEGO Volkswagen Beetle Speed-build
23 липня 20163 219 переглядів
Lego 10252 VW Beetle time lapse video !
25 вересня 2016764 перегляда
Let's Build - LEGO Creator Volkswagen Beetle Set #10252 - Part 1
11 березня 20178 737 переглядів
CREATOR EXPERT 10252 VOLKSWAGEN BEETLE | LEGO RECENZJA
14 жовтня 2020314 переглядів
Lego 10252 Creator Volkswagen Beetle
17 листопада 2019173 перегляда
Recenzja - LEGO Creator Expert 10252 Volkswagen beetle
4 вересня 20178 464 перегляда
LEGO Creator Expert 10252 Volkswagen Beetle
9 грудня 20171 122 перегляда
LEGO Creator 10252 Volkswagen Beetle
20 липня 20161 120 переглядів
LEGO Creator 10252 Volkswagen Beetle - ZWIASTUN
16 липня 2016484 перегляда
Lego Creator 10252 Volkswagen Beetle - Lego Speed Build
23 липня 20163 661 519 переглядів
LEGO Creator Volkswagen Beetle review! 10252
22 липня 2016284 342 перегляда
VW Beetle - LEGO Creator Expert - 10252 - Designer Video
15 червня 2016356 173 перегляда
Lego Creator Volkswagen VW BEETLE 10252 Stop Motion Build Review
17 липня 2016111 741 перегляд
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 7 000 грн.
вік 11+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 1219 шт, моделей 2, рухомі деталі, мотор
від 8 100 грн.
вік 18+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 1379 шт, рухомі деталі
від 9 729 грн.
вік 10+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 1063 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 9 749 грн.
вік 11+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 1141 шт, моделей 2, рухомі деталі, мотор
від 6 832 грн.
вік 10+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 1005 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 6 200 грн.
вік 10+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 1077 шт, рухомі деталі
від 9 999 грн.
вік 10+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 948 шт, моделей 2, рухомі деталі
від 6 990 грн.
вік 10+, для хлопчиків, наземний транспорт, деталей 1163 шт, рухомі деталі
від 9 199 грн.
вік 9+, для хлопчиків, фантастика, деталей 1060 шт, персонажів 5 шт, рухомі деталі
від 8 999 грн.
вік 10+, для хлопчиків, будівництво, деталей 1292 шт, рухомі деталі
від 8 199 грн.
вік 10+, для хлопчиків, фантастика, деталей 1267 шт, персонажів 6 шт, рухомі деталі
від 8 699 грн.
вік 7+, для хлопчиків, космос, деталей 1055 шт, персонажів 7 шт, рухомі деталі