Світильник Lemanso PL6101
Фото 3 |
Lemanso PL6101 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lemanso 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lemanso.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lemanso PL6101
Усі ціни 6 →Светильник PL6101 60Вт белый Lemanso | 585 грн. |
Вуличний настінний світильник Lemanso PL6101 чорний | 495 грн. |
Светильник PL6101 60Вт черный Lemanso | 619 грн. |
Вуличний настінний світильник Lemanso PL6101 білий | 495 грн. |
Вуличний настінний світильник Lemanso PL6101 бронза | 495 грн. |
Світильник садово-парковий 60W чорний "LEMANSO" PL6101 | 543 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →