Подовжувач на котушці Lemira U16-01 PVS 2x1.5 25m (45449)
Lemira U16-01 PVS 2x1.5 25m |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lemira 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lemira.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lemira U16-01 PVS 2x1.5 25m
Подовжувач на котушці Леміра У16-01 (2х1.5, 25м) 45449 | 1 105 грн. |
Подовжувач на котушці У16-01 ПВС 2х1,5 25 м Леміра | 1 160 грн. |
Підовжувач на котушці Леміра У16-01 (ПВС 2х1,5 без Т/З, 25 м) (БП-45449) | 1 331 грн. |
Модификації Lemira U16-01 PVS 2x1.5 25m
Ціни на Lemira U16-01 PVS 2x1.5 25m |
---|---|---|---|---|
Lemira U16-01 PVS 2x1.5 20m | від 1 001 грн. | 4 пропозиції | ||
Lemira U16-01 PVS 2x1.5 25m | від 1 105 грн. | 3 пропозиції | ||
Lemira U16-01 PVS 2x1.5 30m | від 1 350 грн. | 1 пропозиція | ||
Lemira U16-01 PVS 2x1.5 40m | від 1 482 грн. | 3 пропозиції | ||
Lemira U16-01 PVS 2x1.5 50m | від 1 670 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →