Подовжувач на котушці Lemira U16-01 PVS 2x2.5 50m
2 550 грн. Купити! Подовжувач на котушці У16-01 ПВС 2х2, 5 50 м без теплозахисту шнура ЛеміраМаркетплейс: Rozetka.ua FabrikaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Lemira U16-01 PVS 2x2.5 50m |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lemira 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lemira.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Lemira U16-01 PVS 2x2.5 50m
Ціни на Lemira U16-01 PVS 2x2.5 50m |
---|---|---|---|---|
Lemira U16-01 PVS 2x2.5 20m | від 1 223 грн. | 2 пропозиції | ||
Lemira U16-01 PVS 2x2.5 25m | від 1 390 грн. | 3 пропозиції | ||
Lemira U16-01 PVS 2x2.5 30m | від 2 060 грн. | 1 пропозиція | ||
Lemira U16-01 PVS 2x2.5 40m | від 2 180 грн. | 1 пропозиція | ||
Lemira U16-01 PVS 2x2.5 50m | від 2 550 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →