WEB-камера Lenovo Essential FHD (4XC1B34802)
Відео 4Фото 3 |
Lenovo Essential FHD |
|
Недорога та багатофункціональна брендова web-камера FullHD-дозвіл з ручним фокусуванням та двома вбудованими мікрофонами для підключення до комп'ютера (Windows 7/8/10/11, macOS, Linux Ubuntu, ChromeOS. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2021-го року, орієнтований на широке коло домашніх та офісних користувачів, які бажають придбати доступну камеру для відеочатів/відеоконференцій, стрімінгу або запису вологів, завдяки такій камері Ви зможете взяти участь у відеоконференції на платформі Google Workspace, Microsoft Teams, Slack, побачити родичів за океаном або віртуально зустрітися зі старими друзями Web-камера Lenovo Essential FHD допоможе пройти/провести співбесіду в Skype, взяти участь у вебінарі та організувати відеозв'язок в Zoom.Ця модель обладнана 2-мегапіксельною CMOS-матрицею, що забезпечує дозвіл 1920х1080 при 30 к/с і такої деталізації цілком цілком повсякденного використання Також варто відзначити можливість створення 2 Мп фотографій, практичний зовнішній дизайн та розширений кут огляду 95 ° (збільшене охоплення по сторонах). Цифрова система управління матрицею самостійно налаштує баланс білого для найкращої передачі кольору. Корпус цієї камери обладнаний захисною шторкою об'єктиву, практичним кріпленням, що дозволяє фіксувати камеру на LED-моніторі, встановити її на стіл або зафіксувати на штативі за допомогою різьблення 1/4".
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Купити Lenovo Essential FHD
Усі ціни 33 →Lenovo Essential Fhd (4XC1B34802) | 1 515 грн. |
LENOVO Essential FHD Webcam (4XC1B34802) | 1 595 грн. |
Веб-камера Lenovo Essential fhd Webcam (4xc1b34802) | 1 608 грн. |
LENOVO Essential FHD Webcam (4XC1B34802) | 1 595 грн. |
Веб-камера Lenovo Essential FHD (4XC1B34802) | 1 595 грн. |