Навушники
Lenovo Go Wireless ANC with Stand (4XD1C99222)
Відео 1Фото 20 |
Lenovo Go Wireless ANC with Stand |
|
Комбіноване підключення: USB A донг, USB-C кабель або BT 5.0. Активне шумозаглушення. Довгий час автономної роботи.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenovo Go Wireless ANC with Stand
Усі ціни 42 →Навушники Lenovo Go WL Headset Stand (4XD1C99222) | 3 799 грн. |
Навушники і станція Lenovo Go WL Headset Stand Go WL Headset/Stand (371814 | 3 925 грн. |
Наушники Lenovo Go Wireless Headset/Stand (4XD1C99222) | 3 877 грн. |
Навушники та станція Lenovo Go WL Headset Stand (4XD1C99222) 4XD1C99222 | 3 925 грн. |
Навушники та станція LENOVO Go WL Headset Stand (4XD1C99222) | 3 925 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →