Lenovo GM2 Pro
Відео 9Фото 10 |
Lenovo GM2 Pro |
|
Ефектні геймерські навушники з бездротовим підключенням, LED-підсвічуванням і підтримкою ігрового режиму з низькими затримками. Позиціонуються як товар середньої цінової категорії, орієнтований молодіжну аудиторію. Відрізняються стильним зовнішнім дизайном, ергономічною формою, порівняно невеликою масою та гарною фіксацією у вусі, яка досягається за рахунок підбору змінних силіконових насадок-амбушюрів (3 розміри в комплекті).
Навушники Lenovo GM2 Pro легко та зручно сідають у вушній раковині будь-якого розміру та надійно утримуються при активному русі. Вбудований мікрофон підтримує технологію цифрового шумоподавлення ENC і дозволяє спілкуватися зі своєю командою в розрахованих на багато користувачів шутерах та інших іграх з підтримкою функції голосового чату, що дає вагому ігрову перевагу. Якісні динамічні драйвери з неодимовими магнітами та діаметром діафрагми (10 мм) здатні відтворювати повний частотний діапазон з вираженим акцентом на низькочастотній частині. Цього достатньо для яскравого озвучування ігрового оточення в іграх будь-яких жанрів. Бездротовий інтерфейс Bluetooth 5.3 забезпечує низькі затримки та покращену стабільність з'єднань. Вбудовані акумулятори забезпечує до 5 годин активної автономності, яка за допомогою зарядного кейсу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Купити Lenovo GM2 Pro
Усі ціни 50 →Навушники Lenovo GM2 Pro black | 690 грн. |
Наушники Lenovo GM2 Pro White | 464 грн. |
Lenovo GM2 Pro Black | 491 грн. |
Навушники Lenovo GM2 Pro Black | 499 грн. |
Lenovo GM2 Pro White STH0013865 | 679 грн. |
Дуже задоволень! За цю ціну краще не знайти! Є ігровий режим, що зменшує затримку, дуже сильний аккумулятор, якісний звук та гарні матеріали Звук, матеріали, фічі, акумулятор У мене від такого форм фактору хворіти на вушні раковини (це моя особиста проблема) Ярослав: користуюся Lenovo GM2 Pro кілька місяців |
Вирішивши взяти цю модель для роботи за ноутбуком. Для прослуховування музики та перегляду фільмів та також для ігор. Що за звуком: звук хороший, з чудово вираженою музичною сценою, але як на мене щось трохи не вистачає басів, при перегляді фільмів чи ігор затримки в звукі не побачивши. Плюс у них є два режими роботи перший за типом "ігровий" з низькою затримкою, інший звичайний, не знаю я різниці не помітив. Форма навушників зручна, автономність теж не погана, сенсорне керування працює без "лагів". Мікрофон за якістю не дуже, тож для розмов за ноутбуком використовую вбудований в ноут мікрофон. Понравилась ціна, широка музична сцена, сенсорне управління, автономна робота, форма навушніків, зарядка type c Не понравилась якість мікрофона, та недостатньо басів Сергій : користуюся Lenovo GM2 Pro кілька місяців |