Навушники
V-MODA Crossfade 3 Wireless
Відео 5Фото 19 |
V-MODA Crossfade 3 Wireless |
|
Широкий діапазон частот. Hi-Res сертифікація. Довгий час автономної роботи. Металеві елементи конструкції. Багата комплектація.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог V-MODA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі V-MODA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити V-MODA Crossfade 3 Wireless
Усі ціни 10 →Навушники V-Moda Crossfade 3 Wireless Bronze Black (XFBT3-BRBK) | 14 151 грн. |
Безпровідні навушники V-Moda Crossfade 3 Wireless Bronze Black (XFBT3-BRBK | 14 151 грн. |
V-MODA Crossfade 3 Wireless | 16 318 грн. |
V-Moda Crossfade 3 Matte Black XFBT3-MTBK | 14 151 грн. |
Навушники V-Moda Crossfade 3 Wireless Gunmetal Black (XFBT3-GNBK) | 14 151 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →