B&W PX7 S2
Відео 42Фото 32 |
B&W PX7 S2 |
|
Флагманська модель закритих бездротових накладних накладних з просунутою системою активного шумоподавлення ANC, підтримкою кодеків aptX/АСС і можливістю комбінованого підключення. Модель відноситься до верхнього цінового сегменту та є ідейним спадкоємцем флагманської моделі PX7, яка в 2019 році встановила нову планку звучання для бездротових навушників з ANC. Вона виглядає практично так само, як і PX7: металеве оголов'я покрите натуральною м'якою шкірою, амбушюри мають ефект пам'яті і обшиті м'якою шкірою наппа, чаші повертають у будь-яку зручну сторону, а загальна вага конструкції складає 307 грам.
А ось начинка навушників оновилася чи не повністю. У PX7 S2 встановлені 40-мм динаміки з вуглецевим дифузором, які розташовуються під невеликим кутом щодо вуха. Вони забезпечують комбінацію природного натурального звучання та надшвидкого відгуку по всьому спектру, при мінімальному рівні дисторшну (коеф. гармонічних спотворень не перевищує 0.1%). Навіть при бездротовому підключенні та увімкненому шумодаві B&W PX7 S2 здатні відтворювати деталізований і збалансований звук високої роздільної здатності.
Фірмова технологія адаптивного шумоподавлення вийшла на новий рівень і тепер ні в чому не поступається лідерам ринку (Sony, Apple, Bose). Вона цікава тим, що ефективно відсікає навколишній шум, не впливаючи на якість і характер звуку, не змащуючи баси і не створюючи затримку передачі сигналу. На ANS працюють відразу 4 мікрофони: два вимірюють шум у чашках навушників, два реагують на навколишній шум, потім ці дані проходять обробку вбудованими алгоритмами ANC.
На противагу ANC навушники підтримують прозорий режим, функцію Multipount і можуть працювати в режимі hands-free гарнітури завдяки двом вбудованим у чаші спрямованим мікрофонам. Вбудований літій-іонний акумулятор забезпечує до 30 годин автономного звучання (з активною функцією ANC) та підтримує технологію швидкої зарядки (за 15 хв підключення до ЗП забезпечується 7 годин роботи). Як альтернатива бездротовому підключенню можна використовувати старий-добрий аудіокабель 3.5-мм міні-джеком. Для зручності кабель зробили знімним.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог B&W 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі B&W.
Купити B&W PX7 S2
Усі ціни 44 →Bowers & Wilkins Px7 S2 Black офіційна гарантія | 17 899 грн. |
Безпровідні навушники Bowers & Wilkins PX 7 S2 Light 243161 | 18 447 грн. |
Навушники з мікрофоном Bowers & Wilkins PX7 S2 Black | 11 350 грн. |
Bowers & Wilkins Bowers & Wilkins PX7 S2 Blue | 18 447 грн. |
Навушники Bowers & Wilkins PX7 S2 Blue | 13 900 грн. |