Планшет
Lenovo Legion Y700 256 ГБ
Відео 9Фото 8 |
Lenovo Legion Y700 256 ГБ
128 ГБ256 ГБ
Система:Android 12
Діагональ дисплея:8.8 "
Роздільна здатність:2560x1600 пікс
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 12 ГБ
Процесор:Snapdragon 870 5G
Камера:13 (МП)
Селфі камера:8 МП
Ємність батареї:6550 мАгод
Матеріал корпуса:пластик
Вага:375 г
Частота дискретизації сенсорного шару 240 Гц. Поліпшене охолодження. Підтримка екраном HDR10 технології, Dolby Vision. Підтримка Widevine L1.
Продуктивності достатньо для гри Genshin Impact на найвищих параметрах графіки при 57-60 к/с.
Всі характеристики
Характеристики Legion Y700 256GB
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenovo Legion Y700 256 ГБ
Усі ціни 9 →Lenovo Legion Y700 12/256Gb grey | 16 220 грн. |
Lenovo Legion Y700 12/256Gb grey | 20 190 грн. |
Lenovo Legion Y700 256 ГБ Global ROM | 14 444 грн. |
Lenovo Legion y700 12/256Gb grey | 17 265 грн. |
Планшет Lenovo Legion Y700 12/256GB WIFI Storm Grey (ZAA00003CN) | 15 819 грн. |
ще 4 пропозиції
Рекомендую до покупки, якщо готові миритися з недоліками Характеристика на висоті
Єдиний конкурент Ipad mini 6 покоління 1 недолік. Відсутність GSM та GPS модулів
2 недолік. Відсутність глобальної версії прошивки Сергей: користуюся Lenovo Legion Y700 128GB кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Lenovo Legion Y700
Ціни на Lenovo Legion Y700 |
---|---|---|---|---|
Lenovo Legion Y700 128 ГБ | від 14 444 грн. | 2 пропозиції | ||
Lenovo Legion Y700 256 ГБ | від 14 444 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →