Навушники
Lenovo HE05
Відео 16Фото 15 |
Lenovo HE05 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenovo HE05
Усі ціни 32 →Lenovo HE05 Red | 370 грн. |
Навушники Lenovo HE05 Black | 530 грн. |
Lenovo HE05 Bluetooth Headset White STH0007536 | 549 грн. |
Lenovo HE05 White 106160 | 365 грн. |
Навушники Lenovo HE05 White | 480 грн. |
ще 20 пропозицій
Раджу до покупки, але з Аліекспрес. Там вони 10 $ коштують. В наш час знайти дешеві блютуз навушники з хорошим звуком - нереально, тому ці вуха не так вже й погані у зв'язці з еквалайзером.
1) Автономність +/- 8 годин 2) Звук, хоч і середній, але за цю ціну краще не знайти 3) Зручність Проведення трохи тонкі і це може призвести до швидкого виходу з ладу, тому потрібно бути акуратним. користуюся Lenovo HE05 менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →