Планшет
Lenovo Yoga Tab 11 256 ГБ
Відео 7Фото 7 |
Lenovo Yoga Tab 11 256 ГБ
128 ГБ256 ГБ
Система:Android 11
Діагональ дисплея:11 "
Роздільна здатність:2000х1200 пікс
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Helio G90T
Камера:8 (МП)
Селфі камера:8 МП
Ємність батареї:7500 мАгод
Матеріал корпуса:метал
Вага:655 г
Всі характеристики
Характеристики Yoga Tab 11 256GB
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lenovo Yoga Tab 11 256 ГБ
Усі ціни 71 →Планшет Lenovo Yoga Tab 11 8/256 Wi-Fi Storm Gray (ZA8W0034UA) | 15 204 грн. |
Планшет Lenovo Yoga Tab 11 WiFi 8/256 Storm Gray (ZA8W0034UA) | 15 999 грн. |
Планшет Lenovo Yoga Tab 11 8/256 WiFi Storm Grey ZA8W0034UA | 15 999 грн. |
Планшет Lenovo Yoga Tab 11 YT-J706F 8/256GB Storm Grey (ZA8W0034UA) ZA8W00 | 14 897 грн. |
Планшет Lenovo Yoga Tab 11 YT-J706F 8/256GB Storm Grey (ZA8W0034UA) ZA8W00 | 15 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Ориг чехол не стоит 700грн Большой акум 20 ват зарядка не тротлит в пабге 40 фпс на плавно..вибро норм.лучше шовит вай фай чем s10 Samsung.айпис не шимит.звук. Нету сканера пальцев.всё от гугла кнопка включения люфтит.гнёться много пластика. pppooooo: користуюся Lenovo Yoga Tab 11 128GB менше місяця |
Додати відгук
8 жовтня 2021, 14:54
Характеристики #
Здесь показана аппаратная часть и Коммуникации от планшета Lenovo Tab P11 128 ГБ LTE ОЗУ 4 ГБ. Сделайте замену пожалйста.
Виктор
8 жовтня 2021, 12:48
А какой же процессор установлен? #
В фокстроте, эльдорадо, Avic и других интернет магазинах указан процессор Helio G90T и нет 3G , 4G модуля. А Вы указываете процессор Qualcomm SM6115 Snapdragon 662 и модули связи есть. Так где же реальные данные?
Відеоогляди
Модификації Lenovo Yoga Tab 11
Ціни на Lenovo Yoga Tab 11 |
---|---|---|---|---|
Lenovo Yoga Tab 11 128 ГБ | від 10 616 грн. | 15 пропозицій | ||
Lenovo Yoga Tab 11 256 ГБ | від 12 985 грн. | 74 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →